Kim Jesteśmy


Jesteśmy grupą przyjaciół, których połączyła wspólna pasja. Towarzyszy nam ona od wielu lat będąc sposobem na spędzanie wolnego czasu, na studiowanie otaczającej rzeczywistości i głębsze jej zrozumienie.

Stworzyliśmy Studio Artystyczne Lineare, aby podzielić się naszą pasją z innymi. Wierzymy, że sztuka rozwijając wrażliwość oraz głębsze spojrzenie na rzeczywistość stanowią wartości, które w dzisiejszej „zabieganej” codzienności niestety gdzieś umykają.

Choć łączy nas wspólne zamiłowanie, różnimy się w podejściu do procesu twórczego. Każdy z nas kroczy własną drogą w artystycznej interpretacji, a tak naprawdę - w postrzeganiu świata. Ta różnorodność, powoduje, że mamy dużo do zaoferowania naszym kursantom i klientom. Każdemu możemy oddać „część siebie”, jednocześnie pomagając mu odnaleźć swoją własną wrażliwość twórczą. Wierzymy, że w każdej osobie, która zainteresuje się rysunkiem lub malarstwem, drzemie jej własna droga – czekająca na odkrycie.
success student

mgr inż. arch. Minh Dam

Menedżer i Główny Nauczyciel

Jest założycielem studia artystycznego Lineare oraz koordynatorem większością jego projektów. Prowadzi kurs przygotowujący do egzaminu na uczelnie architektoniczne oraz kurs malarstwa akwarelowego. Zajmuje się również fotografią architektury, mody oraz produktów.

Ukończył studia magisterskie na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.

WIĘCEJ...

success student

mgr inż. arch. Joanna Pętkowska

Główny Nauczyciel

Jest współzałożycielką studia Lineare. Prowadzi zajęcia przygotowujące do egzaminu na uczelnie architektoniczne, zajęcia hobbystyczne z rysunku i akwareli oraz zajęcia artystyczne dla dzieci.

Jest doktorantką na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej oraz prowadzi na tejże uczelni zajęcia w Pracowni Rysunku, Malarstwa i Rzeźby.

WIĘCEJ...

success student

inż. arch. Katarzyna Kozłowska

Nauczycielka Ilustracji

Kasia w Lineare prowadzi swoje autorskie zajęcia z ilustracji tradycyjnego.

Architekt z zawodu, z zamiłowania ilustrator i rysownik. Od 2008 roku zajmująca się rysunkiem oraz malarstwem akwarelowym.

WIĘCEJ...

Kurs Rysunku

Od prawie 10-ciu lat prowadzimy profesjonalne kursy z rysunku i malarstwa. Oprócz przygotowania na studia architektoniczne i artystyczne oferujemy zajęcia hobbystyczne dla osób w każdym wieku. Nasza szkoła zrzesza tylko najlepszych tutorów, dzięki czemu często jesteśmy zapraszani do prowadzenia warsztatów nie tylko w kraju ale również podczas prestiżowych, międzynarodowych festiwali artystycznych za granicą.

Usługi Artystyczne

Nasze studio oferuje szereg usług artystycznych w zakresie rysunku i grafiki tradycyjnej tj. wizualizacje architektoniczne, ilustracje koncepcyjne, reklamowe, ścienne oraz obrazy na zamówienie. Prowadzimy również warsztaty rysunkowe i malarstwie na terenie całej Polski jak i za granicą.

Sprzedaż Obrazów

W naszej galerii oferujemy tylko najlepsze dzieła współpracujących z nami artystów. Sami jesteśmy artystami i doskonale wiemy jak trudno jest ocenić sztukę. Dlatego bazując na naszych doświadczeniach wyselekcjonowaliśmy tylko prace, które zachwyciły nas samych zarówno warsztatem jak i siłą przekazu artystycznego.