Prowadzący: Minh Dam
Terminy: środy 18:00 - 21:00
Cena: 
Standard (zajęcia raz w tygodniu) 900pln / trymestr.
Intensywny (zajęcia 2 razy w tygodniu połączone z kursem akwareli lub kursem hobbystycznym) 1500pln / trymestr.

Kompleksowe przygotowanie do egzaminów na polskie uczelnie architektoniczne.

Zajęcia artystyczne z rysunku architektonicznego ukierunkowane są na rozwój wyobraźni przestrzennej, znajomości geometrii (rysunek z rzutów) oraz umiejętności obserwacji i odwzorowywania przedmiotów lub architektury na papierze (rysunek z natury). Program obejmuje podstawowe wiadomości z zakresu rysunku perspektywicznego oraz zadania z geometrii, po których pojawiają się tematy obejmujące naukę rysowania architektury, zieleni, postaci, samochodów, martwej natury czy pejzażu.

Poznaj podstawy rysunku architektonicznego

W naszej akademii artystycznej przeprowadzamy wielokrotnie egzaminy próbne, podczas których kursanci muszą zmierzyć się z zadaniami sprawdzającymi nabyte umiejętności. W trakcie zajęć uczniowie poznają elementarne wiadomości z historii architektury. Program oferuje naukę rysowania budynków krok po kroku z rozmaitych okresów w dziejach. Pojawiają się w nim również tematy dotyczące współczesnych realizacji architektonicznych. Do zapoznania się ze szczegółami kursu rysunku architektonicznego zapraszamy osoby z Warszawy i nie tylko!Techniki: „suche” (ołówek, kredka), „mokre” (tusz, cienkopis, akwarela).

Potrzebne materiały:
- ołówki miękkie 3B, 5B,
- ołówek kubuś z miękkiem wkładem 4B - 6B
- gumka chlebowa
- kilka arkuszy papieru formatu B2 - 50x70cm lub A2 - 42x59,7cm
- szkicownik A4 lub A5

Dodatkowe materiały potrzebne w późniejszym terminie:
- pióro lub stalówka z obsadką
- tusz
- flamastry
- akwarela

Dla osób zdających na uczelnie architektoniczne, również dla tych co zdają za granicą, zalecane jest również uczęszczanie na zajęcia z ilustracji architektonicznej które wystartują od II trymestru.Formularz Zapisów

W celu zapisów na zajęcia prosimy o wypełnienie załączonego formularza.
Potwierdzenie prześlemy mailem na podany przez Państwa adres najszybciej jak to tylko możliwe.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lineare@lineare.pl lub telefoniczny:
+48 792 759 737.

Uwaga!
Mamy problem techniczny z formularzem zapisów. W razie braku odpowiedzi bardzo prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny na powyżej podane dane.

# /kursy/architektura.html #