Tutorzy: Nauczyciel jest zależny od dyspozycyjności i wybranego profilu zajęć
Terminy: termin zajęć do ustalenia z prowadzącym
Cena:
Prowadzący: Minh Dam (akwarela, architektura) 250pln / 1 lekcja lub 1150pln / pakiet 5 zajęć
Prowadząca: Monika Tucholska (architektura, hobby) 200pln / 1 lekcja lub 900pln / pakiet 5 zajęć

Kursy indywidualne są dla osób, którzy preferują bardziej elastyczny harmonogram swoich zajęć. Program jest w 100% układany pod potrzeby kursanta, dzięki czemu daje on możliwość osiągnięcia najszybszych rezultatów w nauce.
Jest to forma zajęć szczególnie polecanym osobom przygotowującym się do studiów na uczelniach architektonicznych lub artystycznych za granicą lub pragnących najbardziej intensywnych przygotowań do egzaminu na uczelnie w kraju.
Polecamy te zajęcia również zaawansowanym akwarelistom, którzy potrzebują profesjonalnej opieki merytorycznej w celu osiągnięcia lepszych rezultatów.
Zajęcia te mogą odbywać się w dowolnych terminach jako osoby kurs, ustalanych indywidualnie z prowadzącym lub stanowić dodatek do regularnych zajęć w grupach. Lekcje są prowadzone w naszej pracowni przy ul. Boya-Żeleńskiego 6/47.

Kurs indywidualny może być prowadzony również dla grup 2-3 osób. Wówczas uczniowie uzgadniają między sobą odpowiadający im termin. Koszt zajęć dla 2-3 osób jest ustalany indywidualnie.

Formularz Zapisów

W celu zapisów na zajęcia prosimy o wypełnienie załączonego formularza.
Potwierdzenie prześlemy mailem na podany przez Państwa adres najszybciej jak to tylko możliwe.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lineare@lineare.pl lub telefoniczny:
+48 792 759 736.