Poniżej prezentujemy różne ścieżki rozwoju, które możesz obrać w naszej akademii artystycznej Lineare w Warszawie.

  • Ścieżka architekta - jeżeli planujesz studiować architekturę lub projektowanie wnętrz to powinieneś wybrać najpierw podstawowy kurs rysunku, a potem kurs na architekturę. Kurs ilustracji architektonicznej powinieneś wybrać będąc już zaawansowanym rysownikiem w końcowej fazie przygotowań na studiach, będąc studentem lub pracując już jako architekt. Jeżeli masz już podstawy nabyte w naszej lub innej szkole rysunku to możesz pominąć kurs podstaw rysunku i od razu przeskoczyć na kurs rysunku architektonicznego.
  • Ścieżka akwarelisty - jeżeli interesuje Cię akwarela, ale nigdy nie miałeś styczności z tym medium, powinieneś wybrać kurs malowania akwarelami na poziomie podstawowym i po jednym lub 2 trymestrach przejść na poziom średnio-zaawansowany. Jeżeli masz już podstawy nabyte w naszej lub innej szkole to możesz przeskoczyć od razu na poziom średnio-zaawansowany. Poziom zaawansowany jest dedykowany dla osób którzy przynajmniej rok uczęszczali na zajęcia w naszej pracowni. Dla wszystkich akwarelistów którzy czują braki rysunkowe zalecany jest udział w kursie "podstawy rysunku" i potem wziąć udział w kursie hobbystycznym.
  • Ścieżka rysownika - jeżeli chciałbyś rozpocząć przygodę z rysunkiem, ale nie masz jeszcze żadnych podstaw rysunkowych to powinieneś wybrać najpierw kurs z podstaw rysunku i potem w zależności od preferencji kurs hobbystyczny lub kurs malowania akwarelami. Dobrym rozwiązaniem jest również intensywny kurs zarówno podstaw rysunku kurs hobbystyczny i kurs akwareli.
  • Program indywidualny - jeżeli jesteś osobą, która preferuje indywidualny tok nauczania, gwarantujący szybszy i bardziej spersonalizowany rozwój to powinieneś wybrać zajęcia indywidualne z rysunku lub malarstwa. Zajęcia te są również polecane osobom, które przygotowują się do studiów za granicą.
# /kursy/jaki-kurs-wybrac.html #