Kim Jesteśmy


Jesteśmy grupą przyjaciół, których połączyła wspólna pasja. Towarzyszy nam ona od wielu lat będąc sposobem na spędzanie wolnego czasu, na studiowanie otaczającej rzeczywistości i głębsze jej zrozumienie.

Stworzyliśmy Studio Artystyczne Lineare, aby podzielić się naszą pasją z innymi. Wierzymy, że sztuka rozwijając wrażliwość oraz głębsze spojrzenie na rzeczywistość stanowią wartości, które w dzisiejszej „zabieganej” codzienności niestety gdzieś umykają.

Choć łączy nas wspólne zamiłowanie, różnimy się w podejściu do procesu twórczego. Każdy z nas kroczy własną drogą w artystycznej interpretacji, a tak naprawdę - w postrzeganiu świata. Ta różnorodność, powoduje, że mamy dużo do zaoferowania naszym kursantom. Każdemu możemy oddać „część siebie”, jednocześnie pomagając mu odnaleźć swoją własną wrażliwość twórczą. Wierzymy, że w każdej osobie, która zainteresuje się rysunkiem lub malarstwem, drzemie jej własna droga – czekająca na odkrycie.
success student

mgr inż. arch. Minh Dam

Założyciel i szef Studia Lineare

Jest założycielem studia artystycznego Lineare oraz koordynatorem większością projektów i zajęć. Prowadzi kurs malarstwa akwarelowego, kurs rysunku architektonicznego oraz warsztaty. Zajmuje się również ilustracją akwarelową, architektoniczną, fotografią i produkcją filmów.

Ukończył studia magisterskie na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.

WIĘCEJ...

success student

inż. arch. Katarzyna Kozłowska-Maciejak

Nauczycielka Ilustracji

Kasia w Lineare prowadzi swoje autorskie zajęcia z ilustracji tradycyjnej.

Architekt z zawodu, z zamiłowania ilustrator i rysownik. Od 2008 roku zajmująca się rysunkiem oraz malarstwem akwarelowym.

WIĘCEJ...

success student

stud. arch. Monika Tucholska

Nauczycielka Rysunku

Monika w Lineare prowadzi kurs rysunku na architekturę, kurs rysunku hobbystycznego oraz zajęcia dla dzieci.

Jest studentką 3 roku architektury na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.

WIĘCEJ...

success student

inż. Hai Duong

Filmowiec, Fotograf i nauczyciel rysunku

W Lineare zajmuje się produkcją filmów reklamowych, muzyką oraz fotografią ślubną i okolicznościową. Prowadzi również zajęcia z rysunku hobbystycznego dla Wietnamczyków.

Ukończył studia inżynierskie w Wietnamie. Absolwent Lineare oraz student studiów magisterskich na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Prowadzi również zajęcia na tejże uczelni.

WIĘCEJ...

Kurs Rysunku

Od prawie 10-ciu lat prowadzimy profesjonalne kursy z rysunku i malarstwa. Oprócz przygotowania na studia architektoniczne i artystyczne oferujemy zajęcia hobbystyczne dla osób w każdym wieku. Nasza szkoła zrzesza tylko najlepszych tutorów, dzięki czemu często jesteśmy zapraszani do prowadzenia warsztatów nie tylko w kraju ale również podczas prestiżowych, międzynarodowych festiwali artystycznych za granicą.

Usługi Artystyczne

Nasze studio oferuje szereg usług artystycznych w zakresie rysunku i grafiki tradycyjnej tj. wizualizacje architektoniczne, ilustracje koncepcyjne, reklamowe, ścienne oraz obrazy na zamówienie. Prowadzimy również warsztaty rysunkowe i malarstwie na terenie całej Polski jak i za granicą.

Sprzedaż Obrazów

W naszej galerii oferujemy tylko najlepsze dzieła współpracujących z nami artystów. Sami jesteśmy artystami i doskonale wiemy jak trudno jest ocenić sztukę. Dlatego bazując na naszych doświadczeniach wyselekcjonowaliśmy tylko prace, które zachwyciły nas samych zarówno warsztatem jak i siłą przekazu artystycznego.